POROS FOTOSESIJA & LOVE STORY

nuo ko pradėti?

Jei dar neišsirinkote fotografo poros fotosesijai, peržvelkite bent kelis skirtingus. Gražių nuotraukų ir talentingų kūrėjų – visa gausybė! Pagalvokite kokiose nuotraukose atpažįstate save?

 

Ar esate sau gražiausi elegantiški ir pasitempę, o gal lengvai pasišiaušę plaukai jums primena laisvę, kurią taip vertinate? Atsakius sau į šiuos klausimus – bus labai lengva apsispręsti kuri fotografą verta pasirinkti. 

 

Man kaip fotografui labiausiai patinka nesuvaidyntos tikros emocijos ir išskirtinis rišys tarp jūsų. Kiekvienos poros sąntykiai skirtingi, gražūs ir individualus, tad fotografuojant aš noriu perteikti jūsų kaip poros unikalumą.

 

Fotografuojant dirbsiu taip, kad netrūkdyti jums buti dviese, neversiu jus pozuoti, bet jeigu reikės pagalbos visada busiu šalia. Galėsite smalsiai tyrinėti aplinką, nes stoviniuoti valandą vienoje vietoje – begalo nuobodu.

SUSISIEKIAME

KELI PATARYMAI PLANUOJANT POROS FOTOSESIJĄ:

Pasirinkite vietą kuri jums patinka ir kur jus puikiai jaučiatės. Tai gali būti vieta kur jus susipažinote, įdomia kavine ar baras, jūsų namai arba tiesiog mėgstamas miesto rajonas ir fotosesija - pasivaiksčiojimas. 

Geriausias laikas fotosesijai arba anksti ryte arba vakare taip vadinamoji auksinė valanda, tokių laikų šviesa yra gražiausia.  Taip pat fotosesijos lyjant lietuj arba pasitaikant dramatiškiam orui gali turėti savo žavesio ir grožio bei sukurti išskirtine atmosferą.

Ką užsidėti? Pagrindine taisyklė labai paprasta - dėvėti tik tuos drabužius kurie jums yra gražūs bei patogūs, . 

Aš patariu sukurti bent du ar trys įvaizdžius ir pažiūrėti kas jums patinka labiausiai. 

PASIŪLYMAI

POZAVIMAS

Poros nuotraukose turi dominuoti jausmai, todėl derėtų vengti dirbtinio pozavimo ir žiūrėjimo į objektyvą, bendraukite vienas su kitu, glaustykitės, bučiuokitės. Jautriausių nuotraukų paslaptis yra kuo daugiau kontakto – glostykite rankomis vienas kito veidus.

  MODERNIOS FOTOSESIJOS

Modernioms poroms puikiai tinka vietos, kur galima sužaisti linijomis, formomis, yra daug įdomių erdvių. Tinkamiausia apranga tokiai fotosesijai – aptemptos juodos kelnės arba džinsai, tinka oversize megztiniai bei odiniai ar džinsiniai švarkeliai, saulės akiniai.

  GAMTA AR MIESTAS?

Esminis skirtumas – gamtoje dažniausiai tik jūs, aš ir koks nors atsitiktinis grybautojas arba žverys. Vadinasi – daug ramybės ir tylos. Mieste – daugiau dinamikos, šurmulio, žmonių bei judėjimo.

DRABUŽIAI

Gera nuotrauka susideda iš daug dedamųjų, o apranga – vienas iš jų. Todėl labai verta paklausyti fotografo patarimų. Nusiteikite, kad paprašysiu pasiimti ir papildomų rūbų. Pamatysite, kad persirenginėti kur nors už krūmo ar mašinoj – visai įdomi patirtis!

ESSENTIAL - 200 EUR

 

ĮSKAIČIUOTA:

 

• iki 1 valandos trukmės fotosesiją

• 20 pilnai sutvarkytų nuotraukų

• galimybė 1 kartą pakeisti įvaizdį

• privati online galerija su visomis nuotraukomis

EXCLUSIVE - 300 EUR

 

ĮSKAIČIUOTA:

 

• iki 2 valandos trukmės fotosesiją

• 30 pilnai sutvarkytų nuotraukų

• galimybė 2 kartus pakeisti įvaizdį

• privati online galerija su visomis nuotraukomis

REZERVUOKITE FOTOSESIJĄ