RENGINIŲ FOTOGRAFAVIMO PASLAUGOS

Sveiki! Esu renginių fotografė Diana. Reportažiniu stiliumi fotografuoju komercinius renginius, konferencijas, seminarus, parodas, įvairius pristatymus, komercinių objektų atidarymo šventes, įmonių šventes bei kitus renginius. Svarbu turėti kūrybingumo ir profesionalumo, kad užfiksuoti kiekvieną įvykį nepriekaištingai.

Renginių fotografavimas

ASMENINĖS ŠVENTĖS

Renginius, konferencijas, įmonių šventes fotografuoju visoje Lietuvoje (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai ir kiti miestai).

VERSLO RENGINIŲ FOTOGRAFAVIMAS

Renginių fotografavimas – tai vizualinis jūsų įmonės konferencijos ar renginio prisistatymas. 

PRAMOGINIŲ RENGINIŲ FOTOGRAFAVIMAS

Leiskite savo klientams ne tik susipažinti su jūsų siūlomais produktais ar paslaugom, bet ir atrasti jo kilmės paslaptis. Pamatyti jūsų įmonės profesines konferencijas ir verslo renginius. Iamžinsiu jūsų privačius ir uždarus pramoginius renginius

GROŽIO RENGINIŲ FOTOGRAFAVIMAS

Nuotaikingi kokybiški kadrai, greitas nuotraukų atidavimas. 

KONFERENCIJŲ FOTOGRAFAVIMAS

Fotografuoju konferencijų akimirkas visoje Lietuvoje. Renginių fotografavimas yra nuolatinė renginio emocijos stebėjimas ir fiksavimas.

MOKYMŲ FOTOGRAFAVIMAS

Organizuojate seminarus ar mokymus? Siūlome paslaugą, kuria įamžinsime jūsų dienos veiklą. Užfiksuosiu kiekvieną svarbų momentą, kad galėtumėte turėti nuostabias prisiminimus ir medžiagą dalintis su savo auditorija

SUSITIKIME PASIKALBĖTI

Mano kontaktai:

 

Diana Ko
+370 (610) 70200
info@lovedianako.com

 

 

Renginio fotografavimo kaina, nuotraukų skaičius ir parengimo terminas derinamas kiekvienų atveju individualiai (tai priklauso nuo renginio fotografavimo trukmės ir kaip greitai jums reikia nuotraukų).

 

Išrašau sąskaitą-faktūrą.

Akimirkos iš Pilates Kitur - Dūmų fabrikas